Omluva

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• njn svcrkly se vam kulky ci co nebo to netece :blackeye: bohuzel stav ve kterem je ogame a i forum muzou tri veci

TH (ze kdysi slo koupit dustojniky vymenit suroviny ok ze si ted na startu servru koupite prvni pricky armadu uz tak moc ok pro hru neni a hlavne pro to aby ji hralo vice lidi ...) a neustale nove sevry (jako chapu love ale neni to vyrobni linka ...) ... a to ze jste tak uzka komunita tak mate tak uzkej profil ze obcas nevidite do sirky herne a proto taky se stavem nic neudelate a to ze si nekdo mysli ze je lepsi no ne kazdej si mysli ze je lepsi ale ví to i ... :P

treba me na hre uplne nejvic bavi obnovovat letku 8) a sem v tom dobrej ba nejlepsi aspon podle me
    • Tak sa vyjadrím aj ja. Na teba Enemy som dlhú dobu nereagoval, no tvoja narážka v Underovej bitke ma vytočila snáď najviac za poslednú dobu, za čo sa ti chcem úprimne ospravedlniť :) ušli mi už nervy. Nikto to nemáme v živote ľahké... niečim podobným som si prešiel aj ja. K tomu väzeniu ti nemám veľmi čo povedať, no dúfam, že to dopadne dobre a nič také sa konať nebude :)

Veľa šťastia v živote a v oGame :)

P.S. Ak chceš, môžeš mi napísať v hre, možno poradím :)
      GO pre Izar, Kallisto, Ganimed, Japetus, Nusakan
    • Přemýšlím že zmrazím na trvalo Cygnus a Deimos a podívám se na Sirius tak pokud někdo máte rozjetý účet co leží ladem tak bych ho přebral a zkusil s ním něco udělat, děkuji předem...
      A díky za podporu chlapi, snad už to nějak dobře skončí, poslední dobou nic nezvládám...
      STATS

Izar
      Fleet: 1,7M
      Fleet lost: 2,2M
      Flet destroyed: 4,1M
      Honor pts: 308k

• Hraj na nějakém novějším servru, kde se to pořádně naučíš. Rozjetý učet at už sebelepší ti je k ničemu, když to neumíš pořádně hrát. Nic proti tvým schopnostem, ale nejdřív se nauč tu hru pořádně se vším všudy a to nejlíp uděláš tak, že začneš pěkně od začátku a budeš se postupně zlepšovat a rozvíjet. Není potřeba super silný učet aby byl hráč dobrým fleeterem přece.
      Nezapomínejme, že je to pořád jen hra. Skutečný život je tam venku a čekají tam horší věci než jen sestřelení letky :goodluck:
    • Jenom same keci.Neni to tak dlouho co jsi převzal učet na Barymu.Před měsicem jsem tě tam čestně sundal a ty jsi tvrdil,že už hraješ jen jeden učet a to je ten na Barymu.Od te doby jsi u ledu.Jenom tady žvaniš a snažiš se bejt duležitej.Nejdřiv si měl zkouškove obdobi jak si tvrdil a ted už maš pul roku deprese.To bys určitě myslel na školu s depresema.Jenom žvaniš
    • Sice chápu že máš takové mínění o mých schopnostech, ale nejsem úplný nováček...
      Na Yakini jsem se z ničeho bez podpory jiných propracoval až na docela dobrou pozici, a měl jsem tam poměrně dobré i přes miliardové sestřely...
      Minimálně důležité základy typu FS, MS a podobné srandičky znám, dokážu chytat letky na blind (i když jen u některých) a nějaká hezká ninja mi taky nedělá problém...
      Neměj mě za tak neschopného jakým jsem se zde udělal...
      STATS

Izar

• skrblik wrote:

Jenom same keci.Neni to tak dlouho co jsi převzal učet na Barymu.Před měsicem jsem tě tam čestně sundal a ty jsi tvrdil,že už hraješ jen jeden učet a to je ten na Barymu.Od te doby jsi u ledu.Jenom tady žvaniš a snažiš se bejt duležitej.Nejdřiv si měl zkouškove obdobi jak si tvrdil a ted už maš pul roku deprese.To bys určitě myslel na školu s depresema.Jenom žvaniš
      Věděl jsem že se nějaký chytrák ozve :D Na Barymu jsem skončil protože jsem znechucen z toho co se tam děje... Jinak jde vidět že jsi deprese nikdy neměl protože absolutně nevíš o čem mluvíš... Nebudu ti přát to co jsem si prožil já, nepřál bych to nikomu, ale zamysli se nad tím co říkáš...
      STATS

Izar

• Tak jo, jsem mamánek i když moje matka je už 7 let mrtvá, to je fakt vrchol... S těmahle debilníma kecama s tím někoho neustále urážet zalez do díry, nemám na to nervy, a o mých rodičích už ani slovo! Jinak přísahám že se neznám... Zbytek budu ignorovat, nebudu ti brát tvůj názor...
      STATS

Izar